Uzman Kadromuzla Asansör Teknik Destek Hizmeti

0412 502 01 04 & 0533 698 20 91

Asansör Montaj
Profesyonel montaj ekibimiz her türlü asansörün montaj ve hizmetini sunmaktadır. Asansör sektöründe yüzdeyüz müşteri memnuniyeti ile global standartlar çerçevesinde ürün ve hizmet sunan firmamız, konusunda Uzman ve deneyimli ekipler çalıştırarak etkin bir yapılaşma sağlamıştır.


Asansör Servis
İnsan hayatı ve mal güvenliği bakımından mutlaka periyodik bakıma ihtiyacı olan asansörler hızlı ve kaliteli bakım servisiyle size bu imkanı en iyi şekilde sağlayacaktır. Geniş servis ağı ve her türlü yedek parça stoğumuz bulunmaktadır.


Asansör Modernizasyon
Asansörlerin zamanla aksamları yıpranır ve arızalara neden olur. Yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görünüm açısından hemde güvenlik açısından tehlikeli durumlar meydana getirebilir. Bir modernizasyon size sadece estetik yenilik getirmez, yeni güvenlik standartları, daha az bekleme süresi, seyir konforu, düşük arızalanma oranı ve enerji tasarrufu da sağlar. Standartların çok altında kalmış bir asansörde mekanik iyileştirme uygulamaları ve sistem yenileme çalışmalarımızla güvenlik Seviyeleri artarken daha ekonomik ve işlevsel bir performans sağlayacaktır.

 

KABİN BUTONLARI

KAT BUTONLARI

 

Asansör, Asansor, Asansör Firması, Asansör Montajı, Asansör Bakım, Asansör Revizyon, Asansör Tamiri, Tamir Bakım, Asansör Servisi, Asansör Ücretleri, ...Diyarbakır Asansör ÇAĞLAR ASANSÖR, diyarbakır asansör şirketleri, diyarbakır asansör firmaları, diyarbakır asansör bakım onarım firması, diyarbakır asansör firma telefonu, Diyarbakır Asansör Servisleri

çağlar asansör diyarbakır, diyarbakır asansör firmaları, asansör fiyatları diyarbakır, asansör onarım diyarbakır,
asansör bakım diyarbakır, haşim asansör diyarbakır, asansör kapı bakımı diyarbakır, diyarbakır asansör şirketleri,diyarbakır Asansör Servisleri