ASANSÖR PERİYODİK BAKIMI

ÇAĞLAR olarak tesisini tamamladığımız, asansörlerin periyodik bakım ve sonsuz arıza hizmeti vermekteyiz.

ÇAĞLAR marka olmayan firmamızın montajını gerçekleştirmediği bir asansörün bakımı için talep geldiği zaman ise öncelikle tesisin kapsamlı bir incelemesi yapılır.İnceleme sonrasında düzenlenen Teknik İnceleme Raporu doğrultusunda yapılması gerekli olan işlemler tarafınıza bir teklif halinde sunulduktan sonra bu işlemlerin yapılmasını kabul etmeniz halinde asansör bakım sürecine dahil edilir.

Bu hizmet, deneyimli, işinde uzman mühendis ve teknisyenlerimiz tarafından asansörünüzün tam kapasiteyle ve sorunsuz çalışması amacıyla verilmektedir.

Arızalara en geç aynı gün içinde müdahale etmek Kalite Hedeflerimizin başında gelmektedir.

Bakım, arıza veya modernizasyon sırasında değiştirilen parçalar 2 yıl garantilidir.

Bakım, arıza veya modernizasyon sırasında değiştirilen ya da geliştirilen parçalar, asansörünüzün tam kapasite ve maksimum verimle çalışması amacıyla en kaliteli markalardan seçilir. Böylece asansörünüz maksimum verimle çalışır.

Bakım ve servis konularında daha detaylı bilgiler için lütfen irtibat numaralarımızı kullanınız.

Tel : 0412 502 01 04 & 0533 698 20 91

ASANSÖR MONTAJ

Profesyonel montaj ekibimiz her türlü asansörün montaj ve hizmetini sunmaktadır. Asansör sektöründe yüzdeyüz müşteri memnuniyeti ile global standartlar çerçevesinde ürün ve hizmet sunan firmamız, konusunda Uzman ve deneyimli ekipler çalıştırarak etkin bir yapılaşma sağlamıştır.

ASANSÖR MODERNİZASYON

Asansörlerin zamanla aksamları yıpranır ve arızalara neden olur. Yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görünüm açısından hemde güvenlik açısından tehlikeli durumlar meydana getirebilir. Bir modernizasyon size sadece estetik yenilik getirmez, yeni güvenlik standartları, daha az bekleme süresi, seyir konforu, düşük arızalanma oranı ve enerji tasarrufu da sağlar. Standartların çok altında kalmış bir asansörde mekanik iyileştirme uygulamaları ve sistem yenileme çalışmalarımızla güvenlik Seviyeleri artarken daha ekonomik ve işlevsel bir performans sağlayacaktır.

 

ERİŞİM ALANLARI

KONUT & TİCARİ İŞ YERLERİ

Esas olarak insan taşınmasını amaçlayan konfor ve kullanım rahatlığı ön planda tutulmuş asansörlerdir. Konut asansörlerinin kapasiteleri 240-1000 Kg Hızları 0.60 m/sn den 2,5 m/sn aralığındadır.  İnsan asansörleri, binaların projelendirmesi aşamasında yapılan trafik hesaplarına ve avan projelerine uygun olarak imal edilip, yerlerine monte edilir. Projelendirme safhasından imalat ve montaj aşamasının sonuna kadar tüm kademeler, uzman ekiplerimiz tarafından kontrol edilerek, son kullanıcıya en uygun hale getirilir.

FABRİKA VE DEPOLAR

Ağır ortam şartlarında sorunsuzca çalışan yük asansörlerimiz, tesis edildiği binanın en zor şartlarına göre 10.000 Kg’a kadar uzman ekiplerimizce profesyonel bir şekilde tasarlanmaktadır. Yük asansörlerine en uygun asansör çeşidi “Hidrolik Asansörler” uygun görülmektedir.

SAĞLIK KURULUŞLARI

Sedye taşımak için tasarlanmış hasta asansörleriyle, hastaların fiziksel ve psikolojik rahatlığını ön planda tutarak en sarsıntısız şekilde taşınmalarını sağlamaktadır. Hasta asansörlerinin taşıma kapasiteleri 1600 Kg, 2000 Kg, 2500 Kg şeklinde değişmektedir. Kabin iç dizaynı ve kabin aydınlatmaları itina ile hastanın psikolojisini rahatlatmak hedef alınarak seçilir. Asansörü kullanan hastaların sedye ve tekerlekli sandalye ile kabin giriş ve çıkışlarında sorun yaşamamaları, konforlu seyir yapmaları için; kabin kat seviyelerinin ayarı kusursuz yapılmakta ve frekans kontrollü hız ile sarsıntısız seyir sağlanmaktadır.

OTELLER

Asansör çeşitlerimiz ile otelinizde belirlemiş olduğunuz ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Değişen boyutları, şık tasarımları ve deneyimli kadrosu ile Sitimek Asansör siz ve misafirleriniz için kolaylık ve konfor sunar.